«

»

Gru 18 2017

Powiatowy Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych

Dnia 15 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbył się II Powiatowy Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych.
Uczennice naszej szkoły Karolina Puszko
(kl.III b) i Ola Gryczko(kl.VI) zdobyły wyróżnienia.
Gratulujemy dziewczynom naprawdę pięknego wykonania i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij