«

»

Lis 12 2018

Uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów klas pierwszych.

,,…Chodźcie śmiało do szkoły, pierwszacy,
do zabawy wspólnej ,do pracy.
Szkoła drzwi swe otwiera gościnnie.
Szkoła dzisiaj serdecznie was przyjmie…”

Dzień 16 października 2018 roku był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych klas. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów klas pierwszych.
Wszystkie pierwszaki w odświętnych strojach stanęły na scenie przed zgromadzoną publicznością. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego. Następnie oddano głos pierwszakom, które rozpoczęły swoją część artystyczną. Po występie Pani Dyrektor Urszula Krajewska dokonała uroczystego pasowania pierwszaków na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Bartoszycach. W dalszej części uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki od rodziców oraz od przybyłych gości.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij