«

»

Lis 14 2018

” PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”.

GRUPA ” KRASNOLUDKI” I ” SMERFY” ZREALIZOWAŁY KOLEJNY PUNKT Z PROJEKTU

,,PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”.

DNIA 23.10.2018R. ODBYŁ SIĘ POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ, W KTÓRYM WZIĘŁY UDZIAŁ MODELE I MODELKI. PRZY DŹWIĘKACH MUZYKI PATRIOTYCZNEJ DZIECI PREZENTOWAŁY SWOJE STROJE. NIE ŁATWO BYŁO WYBRAĆ NAJCIEKAWSZY STRÓJ ! DRODZY RODZICE I DZIECI WASZA WYOBRAŹNIA JEST PRZEOGROMNA! DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE STROJÓW DLA DZIECI I ZAPRASZAMY DO PODEJMOWANIA KOLEJNYCH WYZWAŃ! :

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij