«

»

Lis 26 2018

POZNAJEMY ZAWODY

W ubiegłym tygodniu grupę Gumisie odwiedziła Pani Ewa. Mama Zuzi opowiedziała przedszkolakom o pracy pielęgniarki. Na zakończenie spotkania p. Ewa przeczytała dzieciom książeczkę. Dziękujemy mamie Zuzi za interesujące spotkanie i dostarczenie dzieciom wiedzy na temat pracy pielęgniarki.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij