«

»

Gru 11 2018

,,Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”

Na wniosek Kapituły Konkursu Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty przyznał naszej placówce na okres trzech lat certyfikat ,,Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”
4 grudnia 2018 r. w Warmińsko- Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Certyfikat przyznawany jest szkołom, które wzorowo realizują założenia projektu, czyli wyróżniają się skutecznymi, sprawnymi i inspirującymi działaniami w zakresie zapobiegania agresji i zapewniania bezpieczeństwa uczniów.
Przyznany certyfikat dowodzi, iż nasza szkoła dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej podejmuje wiele działań podnoszących poziom bezpieczeństwa uczniów w szkole, a także w jej najbliższym otoczeniu. Jesteśmy dumni i cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij