«

Mar 26 2020

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Bartoszycach

Zarządzenie nr 5/2020

Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Bartoszycach

 z dnia 26.03.2020r.

w sprawie szczegółowych rozwiązań procesu nauczania w związku ze zdalnym nauczaniem.

 

DO POBRANIA

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij