«

»

Maj 18 2020

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. Św. Jan Paweł II – Wielki Polak

        Kochany, podziwiany, obdarzany ogromnym szacunkiem. Człowiek najwyższego zawierzenia Chrystusowi i  Maryi –  Jan Paweł II. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci, ich zainteresowaniom, oraz  zbliżającej się setnej rocznicy urodzin Papieża,   w naszej szkole 10. II.  2020 r został ogłoszony konkurs plastyczny. Wpłynęło 52 prace uczniów kl. O-VI.

       Z przyjemnością informuję, że konkurs plastyczny pt. Św. Jan Paweł II – Wielki Polak,  został rozstrzygnięty.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO           św. Jan Paweł II

Kl. O

I m- Iga Segieda

II m- Wiktoria Maksymiuk

III m- Zosia Kaczmarek, Lena Stech

Kl I- III

I m

Lena Drusewicz kl. II b, Nikola Zackiewicz kl. I , Emilka Sirko kl. I, Hania Nowożycka kl. I

II m

Milenka Matysiak kl. I, Nikola Matysiak kl. I , Marta Piotrowska kl. I,  Ada Anusewicz kl. II a

III m

Bartek Kędra kl. III, Zuzia Łojewska kl. III , Maja Żubrowska kl. II a,

Gabryś Jasiukiewicz kl. II a,  Miłosz Polewaczyk. Kl. II a

Wyróżnienie

Wiktor Puszko kl. II a, Bartek Tatol kl. I,

Kl. IV – VI

I m

Igor Szmeichel kl. V a, Karolina Puszko kl. V b , Wiktoria Iwanicka kl. V b

II m

Lidia Ramotowska kl. V b , Jowita Gołombiewska kl. V b

III m

Olivier Tyszecki kl. VI a,  Maja Krupińska kl. V b,   Sebastian Tumiński kl. V b

GRATULACJE!

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij