Dzień Dziecka : )

W ten szczególny dzień życzymy wam aby wasze dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej!

Kochani uczniowie !

Wszystkim dzieciom, tym małym,średnim i dużym z okazji Dnia dziecka życzymy wszystkiego dobrego, samych radosnych chwil, kolorowych dni pełnych słońca , radości i uśmiechu, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.Niech każdy dzień będzie dla was fascynującą przygodą pełną inspirujących wydarzeń.

Dyrekcja,nauczyciele,pracownicy Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij