«

»

Lis 11 2020

NASZE ZWYCIĘSTWO!

W piątek 25 września w SP nr 7 w Bartoszycach odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej szkół podstawowych w kategorii chłopców z roczników 2006 i młodszych.

W turnieju zagrały drużyny z pięciu szkół podstawowych. Walczyły one o awans do dalszej rundy mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego. Na eliminacje rejonowe kwalifikowały się dwa najlepsze zespoły.

Bartoszycki turniej wygrali uczniowie z SP nr 4.

Skład zwycięskiego zespołu: Jakub Iwanicki, Miłosz Buśko, Marcel Bulejak, Krystian Błogosławski, Karol Zembrzuski, Sebastian Tarasewicz, Oliwier Tyszecki, Cyprian Tyszecki, opiekunem był Sebastian Krawczyk.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij