Gazetka szkolna- „Pod lupą”- wydanie specjalne.

W naszej szkole ukazało się wydanie specjalne Gazetki szkolnej  – ” Pod lupą”. Wydanie to zostało poświęcone św. Janowi Pawłowi II.  W  redagowaniu przygotowaniu i zbieraniu materiałów, pomagali uczniowie   Koła Dziennikarskiego.  W gazetce przedstawiono najważniejsze informacje o Janie Pawle II i Jego  drodze  do świętości. Uczniowie zmierzyli się z krzyżówkami rebusami i wieloma zagadkami umieszczonymi w tym wydaniu. Po wypełnieniu kuponów konkursowych odbyło się losowanie nagród za prawidłowe rozwiązania.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij