Quiz Jan Paweł II

Wiemy, pamiętamy, nie zapomnimy – 100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Quiz dla uczniów naszej szkoły miał na celu pogłębienie wiedzy na temat życia, pontyfikatu, nauczania Świętego Jana Pawła II.

W konkursie wzięło udział 19  uczniów klas V – VII.

WYNIKI KONKURSU
I m – Maciej Wypniewski kl. V
II m- Sara Humphrey kl. VI a
III m – Hubert Priatka kl. VI b
         – Michał Kazimierczyk kl. VI a
wyr. – Mateusz Malinowski kl. VI b
        – Igor Szmeichel kl. VI a

GRATULACJE!

Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za udział  w konkursie.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij