Wielka zbiórka dla schroniska

W ramach akcji „Razem na Święta”, zachęcamy do włączenia się w zbiórkę darów dla miejscowego schroniska dla zwierząt.

 Zbieramy:

– karmę suchą i mokrą

– przekąski

Zbiórka trwa do 22 grudnia

 W związku z obecną sytuacją, prosimy rodziców uczniów zerówki oraz klas I-VIII o dostarczanie darów do szkoły i pozostawianie ich w wyznaczonym miejscu, przy głównym wejściu. 

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola mogą przynosić dary bezpośrednio do przedszkola.

Za życzliwość wszystkich darczyńców, z góry bardzo dziękujemy.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij