,,Wspieramy nasze talenty”

W szkolnym kąciku ,,Wspieramy nasze talenty” przedstawiamy prace uczennicy klasy VIII, Natalii Mackiewicz. Jest to trzecia, indywidualna wystawa Natalii. Ekspozycja składa się  z 14 prac, głównie portretów. Natalia tworzy od 6 lat, w swoich pracach najczęściej wykorzystuje promarkery i kredki akwarelowe. Ulubione tematyki prac Natalii to portrety, krajobrazy i natura.Natalia rysuje z obserwacji, na wykonanie jednej pracy poświęca około 3-4 godzin. Oprócz rysunku Natalia interesuje się fotografią i motoryzacją.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

dav

dav

dav

dav

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij