Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

         22 lutego 2021r. w Olsztynie z inicjatywy Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i motywowanie uczniów do uczenia się oraz wspieranie ich uzdolnień. Konkurs trwał 90 minut, miał formę pisemną i zawierał zadania zamknięte i otwarte.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VIIa

Michał Matyjasek, który w tym konkursie zdobył tytuł LAUREATA. Michała do konkursu przygotowała pani Beata Ruszczyk.

Obojgu serdecznie gratulujemy!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij