Komunikat

               Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COPVID-19  informuję, że od dnia 29.03.2021r. do dnia 11.04.2021r.  ogranicza się funkcjonowanie przedszkola.

              W związku z powyższym Dyrektor placówki, na wniosek rodzica/prawnego opiekuna, który spełnia określone formy zatrudnienia ma obowiązek zorganizować zajęcia w przedszkolu dla zgłoszonego dziecka. W załączeniu publikuję wniosek, który jest podstawą zgłoszenia dziecka w tym okresie.

          Dodatkowo informuję, że dla dzieci, którym zawieszona zostaje realizacja zajęć w przedszkolu w formie stacjonarnej prowadzi się zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość,

Urszula Krajewska

dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Bartoszycach.

 

wniosek do pobrania

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij