Światowy Dzień Matematyki

          Dnia 12.03.2021r. z okazji  odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków”

          W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII.  Zadaniem uczniów było rozwiązanie z zestawu dwudziestu krótkich zadań rachunkowych największej ich ilości w czasie 30 minut.

Mistrzami rachunków w poszczególnych klasach zostali:

Klasa IV – Tatałaj Franek

Klasa V – Knap Amelia

Klasa VIa – Łastówka Szymon

Klasa VIb – Hawłas Mateusz

Klasa VIIa – Tyszecki Oliwier

Klasa VIIb – Milczarek Kamila

Klasa VIII – Owczarek Hanna

GRATULACJE!!!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej info.

Aby zablokować pliki cookies lub uniemożliwić tylko niektóre funkcje, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej. W Google Chrome Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści. Mozilla Firefox Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika. Internet Explorer Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności. Opera Z menu przeglądarki: Ustawienia » Prywatność i bezpieczeństwo » sekcja Ciasteczka.

Zamknij