WOJEWÓDZKI KONKURSU BIOLOGICZNO-PLASTYCZNY


W czwartek tj. 9 czerwca 2022r. zostały ogłoszone wyniki WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNO-PLASTYCZNEGO „ZAKŁADKA EDUKACYJNA DO KSIĄŻKI W KWIATY MALOWANA: KWIATY LASU – KWITNĄCE DRZEWA, KRZEWY I ROŚLINY RUNA”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Ogółem wysłano z naszej szkoły 35 indywidualnych prac.

W kategorii klasy I-IV: I miejsce zdobył uczeń klasy IVb Bartosz Dekert, wyróżnienie otrzymali Miłosz Polewaczyk z klasy IVa, Jakub Januszewicz z klasy IVa i Nel Pawlak z klasy IVb. W kategorii klasy V-VIII: wyróżnienie otrzymali Oliwier Dołowy z klasy V i Patryk Rawłynkiewicz z klasy VIIb. Natomiast Lena Miklas z klasy IVb otrzymała wyróżnienie za oryginalność i walory artystyczne 😁. Opiekunem i wsparciem merytorycznym uczniów była p. Beata Ruszczyk. Nagrodzonym i wyróżnionym autorom prac serdecznie gratulujemy 👍👏 .


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *