BEZPIECZNE WAKACJE!


Nadszedł czas upragnionego wypoczynku . Atmosfera wakacji dostarcza mnóstwo radości, ale niesie również szereg zagrożeń. Dlatego uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję edukacyjną zorganizowana przez Państwową Straż Pożarną i Powiatową Komendę Policji w Bartoszycach , pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. Dzisiaj udaliśmy się wraz z wychowawcami na „jeziorko mleczarskie”, gdzie strażacy pokazali nam jak zachować się nad wodą, jak postępować, kiedy będziemy świadkami tonięcia. Funkcjonariusze Policji przypomnieli, jak dbać o bezpieczeństwo na drodze, a odważni uczestnicy spróbowali swoich sił na symulatorach zdarzeń . Było szereg atrakcji dla najmłodszych m.in. konkursy z nagrodami, miasteczko rowerowe, oglądanie pojazdów policyjnych, wojskowych i strażackich . Po takiej lekcji dzieci na pewno nie zapomną o zasadach bezpiecznego wypoczynku, by powrót z wakacji był równie radosny, jak ich początek.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *