POŻEGNANIE KLAS VIII


22 czerwca 2022 r. to kolejny ważny dzień w historii naszej szkolnej społeczności. Podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy zakończyli swoją edukację w murach naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie, w podniosłej atmosferze, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły i ślubowania absolwentów. Pani Dyrektor Urszula Krajewska podczas swojego przemówienia, skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk. Wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa ukończenia szkoły podstawowej uczniom oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Nie zabrakło również tradycyjnych „upominków” przekazanych przez siódmoklasistów. W imieniu uczniów klas ósmych słowa podziękowania całemu gronu pedagogicznemu oraz rodzicom przekazał pan Maciej Zadrożny. Na koniec uczniowie zaprezentowali część artystyczną, zatańczyli pięknie poloneza i pożegnali się z pracownikami szkoły.

Kochani absolwenci…..

Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego dobrego. Wykorzystajcie jak najlepiej zdobytą wiedzę. Stawiajcie sobie ambitne cele. Niech młodzieńczy entuzjazm i ciekawość świata nigdy Was nie opuszczają. Miejcie odwagę i wytrwałość, by realizować swoje marzenia. Jesteśmy z Was dumni. Powodzenia w nowym rozdziale Waszego życia! 😉 Wszak każdy koniec jest przecież początkiem czegoś nowego…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *