UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022


W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W BARTOSZYCACH

Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.30 przed budynkiem naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Miłą niespodzianką dla nas wszystkich był polonez w wykonaniu ósmoklasistów. Na początku Pani Dyrektor Urszula Krajewska przywitała wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości: księdza proboszcza, przedstawiciela Rady Rodziców p. Mariusza Czajkowskiego. Pani Dyrektor przedstawiła ogólne wyniki pracy szkoły, podziękowała uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom za wspólne miesiące nauki i pracy oraz pogratulowała osiągniętych sukcesów. W swoim wystąpieniu p. Dyrektor podkreśliła, iż wiedza jest wartością która, daje satysfakcję i radość odkrywania. Następnie głos zabrał przewodniczący Rady Rodziców p. Mariusz Czajkowski, który życzył wszystkim cudownych, pogodnych wakacji oraz podziękowała za trud kształtowania postaw i przekazywania wiedzy. Momentem długo wyczekiwanym przez wszystkich było wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród. Podziękowania złożono również rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Podsumowując bieżący rok szkolny Pani Wicedyrektor Anna Luśtyk przedstawiła sukcesy uczniów. Życzyła, aby uczniowie w trakcie wakacji nabrali siły i energii na nadchodzące od września wyzwania. Na zakończenie uroczystości pożegnano Panią Krystynę Blin- długoletnią nauczycielkę matematyki, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *