Uroczystość ślubowania klas I


Dnia 7 października 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po powitaniu zebranych gości, uczniowie klas pierwszych zaprezentowali ciekawy program artystyczny przeplatany wieloma wesołymi piosenkami. Po części artystycznej przed pocztem sztandarowym uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny! Drobne upominki przygotowali uczniowie klasy trzeciej, którzy serdecznie powitali pierwszoklasistów w swoim gronie. Gratulujemy i serdecznie witamy w naszej szkole!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *