ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ


„Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić małych ludzi” – ten cytat był mottem uroczystego apelu, który odbył się w naszej szkole 14 października 2022r. Występy artystyczne poprzedziła część oficjalna, rozpoczęta przemową p. dyrektor oraz wręczeniem nagród pracownikom naszej placówki za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Następnie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, p. J. Motylewska, która podziękowała za zaangażowanie i opiekę nad uczniami oraz zachęciła wszystkich do nowego sposobu na okazanie wdzięczności nauczycielom, jak i pracownikom szkoły . Zamiast „kwiatka” zaangażowała uczniów, rodziców do ponownego okazania pomocy Marlence. Dziękujemy za najpiękniejsze „kwiaty”, jakie kiedykolwiek otrzymaliśmy .

W drugiej części uroczystości uczniowie klasy III przedstawili scenkę humorystyczną z życia klasy. Wszystko to zostało zręcznie poprzeplatane piosenkami, występem tanecznym. Dzięki talentom aktorskim dzieci odczuć można było wyjątkowość tego święta, ale także radość życia .


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *