Tydzień kariery zawodowej pod hasłem ,,Złap za stery do swojej kariery”


Uczniowie klas I- III wzięli udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem ,,Złap za stery do swojej kariery”. W ramach tego przedsięwzięcia w dniach 17– 21.10.2022r. dzieci rozpoznawały zawody, oglądały filmiki tematyczne, prezentowały zawód wykonując ciekawe prace plastyczne na wybrany przez siebie temat: „ Zawód moich rodziców” lub ,, Kim będę, gdy dorosnę”. Odbyły się spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, m.in. żołnierzami, pielęgniarką, bibliotekarką, aptekarką, leśniczym, sprzedawcą. Dnia 20.10.2022 r. uczniowie klas młodszych przyszli do szkoły  przebrani za przedstawicieli wybranych przez siebie zawodów, które chcieliby wykonywać w przyszłości. Pamiątkowe zdjęcie  poszczególnych klas obrazuje różnorodność zainteresowań i pasji uczniów.

Wszystkie te działania odbyły się dzięki zaangażowaniu wielu osób: nauczycieli, wychowawców, przedstawicieli zawodów, rodziców, którym składamy serdeczne podziękowania.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *