Konkurs fotograficzny „Stawiam na zdrowe, drugie śniadanie”


8 listopada obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania. W związku z tym Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bartoszycach ogłosiła konkurs fotograficzny „Stawiam na zdrowe, drugie śniadanie”. Celem konkursu było promowanie zdrowego odżywiania, uświadamianie, jak ważne jest spożywanie wartościowych posiłków w tym II śniadania, inspirowanie do twórczych działań kulinarnych i radości z ich przyrządzania.

Z naszej szkoły zostało zgłoszonych 15 prac. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Główne nagrody trafiły do:

I miejsce OLIWIER DOŁOWY, klasa VI

II miejsce AMELIA KNAP, klasa VII

III miejsce  FABIAN MAŁEK, klasa VIIIB

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz składamy podziękowania dla nauczyciela- opiekuna pani Beaty Ruszczyk.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *