Nasz sukces w konkursie fotograficznym!


2 grudnia 2022 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. „Podróże w naturze – wodny świat zdjęcia wart” zorganizowany przez W-MODN ECEE w Elblągu. Ogłoszenie wyników konkursu było jednym z punktów programu konferencji, która odbyła się w formule online. Wprowadzeniem do tematu był wykład pt. Błękitna Planeta – inspiracje fotograficzne, który wygłosiła Janina Meller — konsultant ds. biologii W-MODN w Elblągu. W drugim etapie konferencji uczestnicy wysłuchali wykładu pt: Świat wody wokół nas – skąd się biorą katastrofy ekologiczne takie jak w Odrze?, który wygłosił dr hab. Stanisław Czachorowski, prof. UW-M w Olsztynie. Szczególnie oczekiwanym punktem programu konferencji było ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymał uczeń klasy VI Oliwier Dołowy. Opiekunem była p. Beata Ruszczyk. Serdecznie gratulujemy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *