Lekcja bezpieczeństwa z Komendantem Straży Miejskiej w Bartoszycach.


Dnia 16 grudnia w naszej szkole gościliśmy Komendanta Straży Miejskiej w Bartoszycach p. Jerzego Szostaka. Podczas pogadanki dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo reagować w trakcie spotkania z nieznajomym w drodze do i ze szkoły. Pan komendant powiedział także o bezpieczeństwie podczas zabaw z fajerwerkami oraz zabaw zimowych ze śniegiem. Podkreślił również, jak ważne jest bezpieczne i prawidłowe przejście przez jednię zimą, gdy droga hamowania pojazdów jest wydłużona. Podczas spotkania, swoją aktywnością pokazaliśmy, że tematy związane z bezpieczeństwem nie są nam obce. Na każde zadane przez funkcjonariusza pytanie odpowiadaliśmy bardzo dokładnie. Serdecznie dziękujemy za przybycie i ciekawą lekcję o bezpieczeństwie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *