Warsztaty świąteczne


Dzieci z naszego przedszkola już czują magię świąt 🎅🎅🎅🎄🎄🎄 w grupie I – Żabki, II – Pszczółki oraz III – Jeżyki odbyły się warsztaty świąteczne podczas których Dzieci razem z Rodzicami wykonywali ozdoby świąteczne. Najstarsza grupa naszego przedszkola – zerówka przedstawiła występ artystyczny – jasełka dzięki któremu wprowadzili nas w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia 🎄🎄🎅🎅☃️☃️❄️❄️❄️

Rodzicom dziękujemy za tak liczne przybycie na warsztaty jasełkowe i robienie razem z dziećmi dekoracji oraz przedstawienie jasełkowe. To był magiczny czas! 🎅🎅

Wszystkim życzymy wesołych, spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!! 🎅🎅🎅🎄🎄🎄❄️❄️❄️☃️☃️☃️🎅🎅🥳🥳🥳


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *