Udział klasy VI w wojewódzkiej konferencji technologicznej “Wdech – wydech -tech!”


14 marca 2023r. uczniowie klasy VI odwiedzili Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Bartoszycach, gdzie odbywała się wojewódzka konferencja technologiczna “Wdech – wydech -tech!” – Laboratoria Przyszłości i nowoczesne rozwiązania technologiczne w szkole. Partnerami wydarzenia były organizacje takie jak: Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie Laboratoria Przyszłości, Instytut Badań Edukacyjnych, Akces, Aktin oraz Remi. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach: „Wykorzystanie drukarki 3D” i „Mikrokontrolery”. Budowali i programowali wielozadaniowe roboty Atkin. Realizowali projekty z wykorzystaniem pisaków 3D oraz mieli okazję obserwować wirtualną rzeczywistość przez okulary 3D Gogle VR. Bardzo dziękujemy ODN w Bartoszycach , że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *